Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Vizimentői tanfolyamon érdemes...

Vizimentői tanfolyamon érdemes komoly úszó vagy vizilabdàzó múlt nélkül részt venni?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne hogy szeretném elkezdeni majd juliusba a vizimentői tanfolyamot, azonban komolyabban sosem úsztam/ vizilabdáztam.. Gyerekkoromban kajakoztam, es rendszeresen úsztam emiatt..De ez már több éve, elmentem úszni megnézni hogy mennyire tudok, hát 150 mellet simán leúsztam, gyorsat azt egy 150et tudtam… aztán kifulladtam… De elég sok úszó, vizilabdàzó mellett fel tudnàm venni a ritmust? Fizikumommal nincs baj..

Előre is köszönöm.



2021. jún. 10. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem verseny, nem kell mindenkinél jobbnak lenni. Elég ha a "kettest" megugrod.
2021. jún. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Érdemes, ez nem a Béjvacs, vagy az amerikai partiőrség mentőegysége.
2021. jún. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 ettől függetlenül ennél a cégnél (távok alapján gondolom VMSZ) abszolút komolyan veszik az elvárt időket.
2021. jún. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#3: De a kérdés nem az volt hogy az időket hogyan teljesítse, hanem hogy a többiekkel hogyan vegye fel a versenyt. És a válasz az hogy sehogy, mert nem számít. Nem számít ha mindig a sor végén kullog fényévekkel lemaradva a profi úszók mögött, ha úgy is teljesíti a minimum követelményeket.
2021. jún. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3-as vagyok és a négyes gyakorlatilag leírta amit nekem kellett volna :D
2021. jún. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon rég meg akarom csinálni én is. Én előtte úszómester voltam. Hobbim az úszás, de soha nem jártam rendes edzésre, vagy ilyesmi. Nyugodtan tedd le, ha meg tudod csinálni a fizikai felmérőt, és érdekel. Én is le fogom tenni, nagy vágyam! Csak elég drága a képzés sajnos.
2021. jún. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!