Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » IEC info-ról milyen véleményet...

Brevesz33 kérdése:

IEC info-ról milyen véleményetek van?

Figyelt kérdés
Pár napja beszéltünk egy nővel, az IEC info-tól, informatikai oktatás miatt. Jó vélemyényetek van róluk? Valaki tud mondani árakat? Milyen egy képzésük? Ha tudtok még valamit, ami még hasznos lehet azt megköszönöm!

2021. júl. 5. 19:13
 1/1 anonim válasza:

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de engem is felhívtak.

Én kíváncsiság kedvéért belementem, hogy egy szakember kijöjjön házhoz és átbeszéljük a képzést. Nagyon bő információval látott el és akkor el is árulta az árakat, de csak arról beszéltünk ami engem érdekelt. Èn a multimédia irànt érdeklődtem ami kb 700.000 Ft ( azért nem tudok pontos adatot adni, mert részletre kértem és még fizetem). El is kezdtem a képzést tavaly tavasszal és teljesmértékben megvagyok elégedve az iskolával. Sőt hallottam és találkoztam is olyannal aki már évekkel ezelőtt ennél az iskolánál elvégezte a képzést és már saját vállalkozása van ezen a területen és elég jól megél belőle.

2023. jan. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!