Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Magister Universitas és a...

A Magister Universitas és a Bioszféra emelt biológia előkészítő tanfolyamok közül melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2021. aug. 16. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan, szerintem egyik se. Biosszból meg főleg nem járnék ilyen előkészítőre. MINDEN is elérhető a neten, a biológiát csak tanulni kell. Egy ilyen tanfolyamon nagy részt tanítanak. Ahhoz nem kell kurzus. Én a helyedben vennék egy jó biosz könyvet, pl. a Mozaikos kétkötetes érettségi tankönyvek, benyalnám 2 hónap alatt és óvatosan neki állnék az érettségiknek. Ha llátom, hogy nem megy elmennék egy hivatásos biosz tanárhoz. Nem egy egyetemistához, egy biológushoz, TTK HÖK hallgatók kurzusára ecc. hanem egy tanárhoz. Ő azon túl, hogy ismeri aa tudásanyagot el tudja nekked majd úgy mondani, hogy a feladatmegoldó kompetenciáid fejlődjenek tőle. Szerintem inkább erre rakkd félre a pénzeded. Amikor az emberrek azt mondják járj magántanárhoz a felkészüléshez, akkor erre gondolnak: te szépen otthon fellkészülsz, megtanulod és aztán megpróbálod applikálni a tanultakat. Ha látod, hogy ez nehéz, na akkr jöhet a tanár. De ne ess abba a hibába, amibe sokan, hogy összevásárolnak 829494 féle biosz könyvet, beíratkoznak 120.000 Ft előkészítőkre és közbe elfelejtenek a lényegre koncentálni és valós érettségiket oldani.

Szóval csak "keep it simple"!

2021. szept. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én már túl vagyok az emelt biosz érettségin és a Magister Universitast igénybe vettem.


Viszont órákra nem jelentkeztem be mert semmi értelmét nem láttam. Az anyag viszont nagyon profin lett összepakolva és 100%-os emelt biosz érettséginél is több tudást adott akár.


Úgyhogy beseggeltem és ennyi. De az óráknak semmi értelme nem volt. 4 óra hossza felesleges időpocséklás.

2021. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!