Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kémia vagy fizika? (Többi...

Kémia vagy fizika? (Többi infó lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg a 11-et kezdtem gimnzáziumban és mivel orvosi pályára készülök a Biológia-fizika fakultáció mellett döntöttem. De sajnos már az 1. héten kiderült, hogy emelt szinten sokkal nehezebb, mint közepen, ezért a kémiára váltáson gondolkozom, de nem tudom, hogy ott jól fog-e menni, mivel közép szinten jól ment, de emelt szinten nem tudom mire számítsak. Szerintetek váltsak vagy maradjak?

2021. szept. 12. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az emelt kémia sem könnyű, de az orvosin több hasznát fogod venni, mint a fizikának, szerintem válts.
2021. szept. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Válts. Az emelt fizika ugyan általában pár %-kal jobban sikerül az embereknek, mint az emelt kémia, az egyetemen viszont összehasonlíthatatlanul nagyobb szükséged lesz rá.
2021. szept. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!