Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van olyan weboldal ami fizika...

Van olyan weboldal ami fizika felzárkóztatással foglalkozik?

Figyelt kérdés

Olyasmire gondolok, mint mondjuk matekból a mateking.


Első éves vegyészmérnök hallgató vagyok. A kémia tök jól megy, matek analízisből sincsen semmi problémám, csakis egyedül fizikából buktam meg... (valószínűleg azért, mert középiskolában a fizika tanár nem írta sosem a hiányzókat, ezért sose jártam be az órájára, aztán egy ppt-re megadta a 4-est év végén) és nem tudom hol és hogyan tudnám korrepetáltatni magamat.. ha nem találok semmit akkor valószínűleg magán tanárhoz kell járnom a nyáron, fizikából már úgy is csúszok és keresztfélév sajnos nincs belőle, mert kevesen buknak meg belőle, de jó lenne ha elkerülhetném a magán tanárt, mert drága.



2015. dec. 24. 01:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Középsulis fizika könyveidet kellene fellapozni, mert szerintem itt nem felzárkóztatás kellene, hanem az alapok is hiányoznak.

Próbálj értve tanulni, ne siesd el, ha nincs kereszt belőle, akkor időd úgyis lesz.

2015. dec. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!