Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mit gondoltok az okj-s képzése...

Mit gondoltok az okj-s képzésekről?

Figyelt kérdés
Én szeretném lerakni Okj-sen a fogorvosi aszisztens szakot de nem tudom hogy hogy működik ez. Mennyire nehéz ez a sak? Megéri-e fizetni több mint 200 lepedőt érte? Nagyon nehéz?utána tudok egy saját szakrendelőt nyitni? Mennyit lehet keresni vele? Számít az OKJ-s beiratkozásnál az érettségi? Kell valami külön végzetség? Kérem aki tud segítsen mert ezen a szakterületet szeretnék neki indulni de nem tudom hogy működik. (Mellesleg gyengébbek kedvéért 18 vagyok). :)

2021. szept. 13. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Te csak a fogorvos segédje ún. asszisztense lennél aki leszívja a nyálat, kezébe adja a műszereket, adminisztrációs feladatokat végez.

Magánrendelőt nyithatsz, de fizetned kell egy orvosnak, hogy legyen fogdoki, plusz a rengeteg milliós tételes berendezések, ántsz engedély stb. Meg úgy tudom, hogy 49(te) - 51(orvos) %ban részesedsz a bevételből belőle.

2021. szept. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ja az lemaradt, hogy érettségire épül, 2 év. Kivétel, ha van szakirányú egészségügyi végzettséged, mert akkor csak 1 év a suli.
2021. szept. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!