Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Festő, mázoló, tapétázó, mit...

Festő, mázoló, tapétázó, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ebben az évben fogok érettségizni, viszont úgy gondolom, rosszul választottam pár évvel ezelőtt, és a fent leírt szakmába szeretnék betekintést nyerni, érettségi után ezt szeretném tanulni.


Tolna megye és annak közelében, van valakinek tapasztalata az iskolákról?



18/l

Előre is köszönöm a válaszokat 😁



2021. szept. 20. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én 20 éves lány vagyok, idén végeztem, mint burkoló(dolgozom is benne már). Van női burkoló, festő, kőmáves, autószerelő, stb. Festőből viszonylag sok nő is van. Mikor én végeztem 3 csaj végzett festő szakon estin. Hajrá, sorstárs! Jó szakma, jól lehet vele keresni, nekme sikerült kitanulni, neked is fog.
2021. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hú, ezt nem is tudtam, vannak női festők?? és hol lehet benneteket megtalálni...?
2021. okt. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én női burkoló vagyok. Debrecenben végeztem. Ott végzett három festő nő, mikor én végeztem estin. Meg lehet őket találni a DSZC építőipari iskolájának a weboldalàn. Majdnem mindent végezhet már nő. Én dolgozom is a szakmában, gondolom ők is, nem tudom.
2021. okt. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szegeden vannak női festők, burkolók?
2021. okt. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, biztos vannak. Írd ki építőipari csoportba Facebook-on. Én nem egy építőipari csoportban szoktam látni magamon kívül is nőket akik teszik ki a munkájukat. Van köztük nem egy egyéni vállalkozó is. Én még egyelőre nem vagyok az.
2021. okt. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszaitokat, nagyon jól esett ez a sok pozitív gondolat tőletek ❤️
2021. okt. 6. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!