Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Festő, mázoló, tapétázó OKJ...

Festő, mázoló, tapétázó OKJ vizsga mennyire nehéz?

Figyelt kérdés
Kicsit félek, mert előző szakmámból nem lett semmi, így most ebben próbálok szerencsét, és igyekszem tanulni szorgalmasan, csak kicsit ott lebeg a félelem előttem, mert tétje van és, ha nem sikerülne véletlenül eléggé sz*rban leszek.

2017. szept. 23. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Nehéz? :D :D :D

Egyáltalán nem nehéz, idővel meg ahogy egyre többet dolgozol benne a tapasztalatod is nő.

2017. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Jó szakma úgyhogy semmiképp ne add fel.

Nagyon sokat keresnek..abból kiindulva, hogy mennyiért dolgoznak. Sima 70 nm lakás 165 000 festettek ki (Bp)...Nem is minden helyiséget.

Na ez biztasson.hajrá.

2017. szept. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én nem értek hozzá,de szerintem valszeg max ilyen alapvető kémia , ilyen festék élettani hatásai lehetnek benne, hogy miért nem eszünk festéket, vagy milyen baj lehet belőle, ha belecsöppen az orrunkba , szánkba; ennél sokkal vészesebb talán nem lesz; ezentúl lehet, hogy még lesz benne valami kis extra, ami már ilyen molekuláris bigyó, ami nem is feltétlenül kéne, de ha az előző felét amit írtam, megtanulod, 2-esnél rosszabbat már nem kaphatsz szerintem; szal meg amúgy ez egyébként is ilyen gyakorlati meló, még végzettség nélkül is láttam már, hogy emberek tök jól kifestettek egy szobát; szerintem az nem olyan nagy ördöngösség, szóval szerintem nyugodtan vágj bele, egy tapétát is talán mindenki fel tud jól ragasztani. Amúgy arra gondolok, hogy ilyen ragacshengerrel kell előtte végigkenni a falat, és akkor nem lesznek rések, ahova pl bogarak beköltözhetnének. Meg nemtom, szerintem ezt sokan olyanok csinálják, akik nem akarnak továbbtanulni, de legyen mégis valamilyen végzettség; szóval szerintem ezt nem olyan nehéz megcsinálni. Hát egy festékes ecsetet kell a falon húzgálni, amíg egyenletesen, egységesen színes nem lesz, meg a létrát pakolgatni, és szerintem kb ezt takarja a munka, ami szóban forog épp. Amúgy nem értek hozzá,én nem tudom, de nekem kellemes munkának, meg kellemes képzésnek tűnik, szóval szerintem nem fogsz belerokkanni. A gyakorlat megy, az elméletet meg megtanulod hozzá, van olyan, hogy pl elküldik e-mailben az anyagot, és akkor kész. Egyest nem nagyon hiszem ,hogy ezen a képzésen szokott kapni valaki.
2017. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*szal,csináld szívvel-lélekkel,és nem buksz meg.
2017. szept. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!