Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » EFEB Irodai titkárt valaki...

EFEB Irodai titkárt valaki végezte már el?

Figyelt kérdés

Én most kezdek bele de látva, hogy mi lesz kicsit bizonytalan vagyok. Nem volt még konzultációnk. Online zajlik a nagyobb része összesen 5 alkalommal kell bemenni. Elvégezhető? Valakinek valami tapasztalata?

Köszönöm előre is.



2021. okt. 1. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Ez pont egy felesleges szakma amivel soha nem lesz munkád
2021. okt. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ de nem ez volt a kérdés. Van munkám! Ebben dolgozom, kell a végzettség.
2021. okt. 1. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én három éve jártam az EFEB-hez erre a képzésre és nekem sokat segített az elhelyezkedésben, sokkal magabiztosabb voltam már az állásinterjún is és most a munkám során is nagy hasznát veszem. Egy multinál vagyok személyi asszisztens és az ott tanultak ismerete napi szinten előjön. (Tudom nem ez volt a kérdés, de fontosnak tartottam leírni.)

Nekünk még minden óra tantermi volt, gondolom most a covid miatt vannak online óráitok. Az elmélet így is könnyen megtanulható, a gyakorlat meg úgy is tantermiben lesz. Nálunk mindenkinek sikerült a vizsga, szerintem veletek is rendben lesz minden.

2021. okt. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as! Köszönöm a választ! Igen. Jelenleg online megy, bízom benne, hogy nem lesz gond a vizsgán sem. 8 hónapra rövidítették.
2021. okt. 8. 09:47
 5/5 anonim válasza:
Bocsánat hogy kérdezek! Elfogadják a munkáltatók ezt a tanusítványt?
2022. aug. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!