Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen nehéz lehet megtanulni...

Milyen nehéz lehet megtanulni koreaiul és bekerülni a YG Entertainment gyakornokságra?

Figyelt kérdés
Mennyire kell ott koreaiul tudni? Olyan ember is bekerülhet oda, akinek köze nincs Dél-Koreához?

2021. okt. 28. 12:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
30%

Igen ripacskodj csak tovább!

Mást le szólsz mert 1 év alatt meg tud tanulni egy alap beszélgetős szinten… ellenben te japánul írásrendszerrel magdtóp 2 év alatt! Hajrá!!!


Amugy csak neked nagy az arcod! Amúgy én nem mondtam hogy tudok japánul csak hogy tudom hogy van 3 írásrendszer! Mert van…

Valamint hogy nem a betűket jelölik hanem a szavakat mert azokat (a kanjik)

És privibe? Google forditot lehet használni uram? 😂😅

Amugy most már egyetemen tanultad? Érdekes…


“ Bocsi de én japánul tanultam meg 2év alatt magamtól és átlag napi 6-7 órát foglalkoztam vele, ha nem számoljuk bele, hogy mindent japánul néztem abban a két évben.”


Előtte magadtól tanultad meg de most már egyetemen… ok


Meg valószínűleg a híradót az újságot nezted japánul meg az RTL klubbot nem? 😅😂 amit japánul tud nézni az ember az anime meg max a japan sorozatok


Te sem ismered aki azt mondta hogy koreaiul beszélgetni nem pedig írni olvasni!

Meg azért ne hasonlitsuk a japan irast meg a koreait!


Amúgy hang hívással lenne jó te eszes… az iskolai képzettséget meg hanyagold… te beszélsz hogy nem is ismerlek de úgy fogok rád dolgokat miközben te az én iskolai végzettségemet kéred számon valamint le ugatod a másikat hogy jaj 1 év alatt nem lehet megtanulni koreaiul szoval hazudsz te nem is tudsz…! Nézz magadba te kakaós csiga

2021. nov. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
89%

"Te kakaós csiga" 🤣🤣🤣

Ez új nekem, le is jegyzem gyorsan😅


Amúgy nem szeretnék nagyon közbeszólni, de nem időpazarlás egy névtelen random emberrel beszélgetni az interneten arról hogy ki mennyi idő alatt tanult meg japánul? Úgy értem, úgysem tudjátok meggyőzni egymást, csak "pazaroljátok" az időtöket.. (Bár én persze nem bánom, legalább tanulok pár új dolgot.. kakaós csiga, jajj🤣)


1es voltam, peace✌

2021. nov. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

#11 értelmezd már amit írtam. "azóta egyetemen is tanultam szaknyelvként"

Tudod ez a mondat mit jelent? Sztem amíg ez nincs meg felesleges továbbmenni.

De elmondom ha egyedül nem megy. 2évig magamtól tanultam, letettem a nyelvvizsgát, utána egyetemen is tanultam szaknyelvként. Na így már érthető iq bajnok?

2021. nov. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
65%

A 6-osnak igaza van. Nem lehet egy év alatt megtanulni egy nyelvet. Az esperantót talán. De gyerekek ne higyjük már azt, hogy ennyi egy nyelv megtanulasa. Ha ilyen könnyű lenne akkor mindeni 6-8 nyelven beszélne. Egyébként szerintem az a baj ebben a vitában, hogy más-más szintről beszéltek. A konyhanyelv valóban nem valódi tudás. Ez igaz. De azt lehetségesnek tartom, hogy kemény munkával el lehet jutni egy év alatt alap kommunikációs szintig, de ezt azért naívság nyelvtudásnak nevezni. Itt egy illető azt állította, hogy 1 év alatt "megtanult" koreaiul. Ami valóban nonszensz, mert azt jelenti, hogy ő már tud, készen van, és ebből nem az jön le, hogy alapszinten tud kommunikálni. Szóval itt szerintem ez okozta a félreértést.

Az anime valóban nem ad valódi tudást, bár nézd a Bleach-et felirat nélkül. Egeszségedre. Kiváncsi vagyok ki mennyit ért belőle. A sorozatok és filmek témátöl függően viszont a mindennapokban használatos szókincset és beszédet tartalmazzák. Nem egy ember tanult már meg ilyenekből nyelveket.

2021. nov. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%

Európai embereknek esélytelen, mert ez az egész idoloskodás ritka rasszista szakma, és nem kizárólag a tehetség számít nekik.

Konkrétan vannak olyan visual lányok, akik TÉNYLEG nem tudnak énekelni, a csak autotune-nal felnyekeregnek pár rövid részt, de betették őket a csapatba csak azért, mert szépek, megfelelnek az ideáljaiknak, és/vagy jó mozgásúak.

Fontos nekik, hogy ázsiainak nézzél ki, az ő sztenderdjeik szerint lehessen sminkelni, öltöztetni.

Szóval, a legjobb, ha koreai vagy, ha kínai, japán, az még belefér. Ha thaiföldi, indonéz, filippínó, az már határeset, mert ők anatómiailag kicsit mások, - szélesebb orrnyergük van, sötétebb bőrük, nem annyira mongolid szemük.

2021. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
81%

#15-nek teljesen igaza van. Egyet kel értsek vele. felesleges bárkit is azzal hitegetni, hogy van esélye bekerülni, mert nincs.

#3 voltam

2021. nov. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
81%
Valaki írta, és egyet is kell értsek vele, ha nem ázsiaiak kerülnének be, az már nem lenne kpop... :)
2021. dec. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Vitához:

Van egy NÉMETORSZÁGBÓL származó NÉMET idol képzeljétek el. Meg egy dél-amerikai is azt hiszem brazil vagy perui. Már nem tudom, de hozzáteszek még valamit van indiai is.

Kérdéshez:

Szerintem igen. Vagyis egy próbát megér. Mondjuk a Source Music-nál egy próbát megér. Ott most van meghallgatás és nincs származási megkötés. Az ELTEn van koreai szak, ott tudod tanulni a nyelvet.

Remélem tudtam segíteni❤❤🥰!

2023. máj. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
2023. jún. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!