Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nem kéne kötelezővé tenni...

Nem kéne kötelezővé tenni minden személyi edzőnek az Ujraelesztes tanulását?

Figyelt kérdés
Ki tud? Ki alkalmazott már?! Akar edzes akall?! Kor nemet írjatok nyugodtan!

2021. okt. 31. 03:13
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Szivem szerint már 8.ba kötelezővé tenném az általános egészségügy tan-t, de nem hiszem hogy megvalósul. :)

Amíg nem kötelező megtanulni nem is sokan fogják. Max akkor tud egy átlag ember újraéleszteni, ha van jogsija. Meg persze emlékszik rá.

2021. okt. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek lehetne kötelező, esetleg iskolában az etikát/hittant cserélném ki vele (aki gyakorol valamilyen vallást, az iskolán kívül is fogja).
2021. okt. 31. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a személyi edzőnek, hanem mindenkinek tanulnia kéne
2021. okt. 31. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
Ovi óta kellene a tananyag részének lennie, évente ismételve. Minden kb. 12-14 év feletti képes fizikailag arra, hogy megmentse egy másik ember életét, végzettségtől függetlenül. Erre kéne gyúrni, nem csak a személyi edzőknek, mindenkinek alap kellene hogy legyen.
2021. okt. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Á á á á szeggyedalá szeggyedalá

[link]

2021. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Engem pont edzőteremben ekesztettek újra, úgyhogy mindenképpen, bár az edzoterem recepciós csinálta. De igaza van az előttem szolóknak, mindenképpen már általános iskolában kötelező kell, hogy legyen. Ha én felnőtt fejjel elmentem egy orvos ismeeőshöz, hogy msgyaraazza el, hogy mit és hogyan kell.
2021. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!