Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » GKI statisztikai buktatás?

GKI statisztikai buktatás?

Figyelt kérdés

A mai napon vizsgáztam GKI szim gyak szóbeli.

Minden kiváló lett a vezetés is mégis megbuktattak vezetésből, hosszú lenne elmondani de a végén kijelentettek nekem szó szerint elhangozva ,hogy azért buktam meg az oktatóm által is megfelelő vezetésem ellenére mert én voltam a statisztikai buktatott.Azért érdekel egyre jobban mert ez nem csak engem érint.És nem kevés pénz és időbe fáj egy kamion jogosítvány.

Mit lehetne tenni?

Válaszokat köszönöm.



2021. nov. 14. 22:30
 1/3 kempingbringas válasza:

Semmit, de gondolom azota megvan.

Nalam is ugyan ez volt. Mi 4-en voltunk vezetni, mind a 4-en megbuktunk. Az iskolanal kivertem a balhet, hogy le se vezettem az orakat, meg direkt megbuktattatok minket. Potvizsgat nem kelett fizetnem, furcsa mod, kovetkezo vizsga tenyleg szarul ment, de atengedtek.Hat ilyenek.

2021. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia megvan ,ott is hagytam azt a korrupt pénzéhes orosz rezsimben ragadt lehúzós országot.

Sok sikert.

2022. jan. 22. 13:02
 3/3 anonim válasza:
Én ilyenről még nem hallottam. Lehet hogy mondták,hogy na marad a papírforma,vagy hoztad a statisztikát,dehog azért megbuktassanak,mert kell egy bukásarány,ez nettó baromság szerintem.Képzeld el,hogyha ezt valaki fel veszi telefonnal és ez elhangzik, utána az a vibi és oktató már nem biztos,hogy folytathatnák a tevékenységűket. SŐT.
2022. júl. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!