Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Légiforgalmi irányító képzést...

Légiforgalmi irányító képzést milyen időközönként szoktak indítani?

Figyelt kérdés

Régóta imádom a repülőket és a repülést, sokáig pilóta szerettem volna lenni, arról viszont bizonyos okok miatt lemondtam. Most gondolkozom rajra, hogy megpróbálkozom a felvételivel irányítói képzésre. Viszont jelenleg egyetemista vagyok, és (remélhetőleg) most kezdem az utolsó félévemet. Így a szakdoga, gyakorlat plusz államvizsga mellé szerintem ez sok lenne, bár tudom hogy nem ajánlott készülni rá, de úgy érzem, nem tudnám a maximumot kihozni magamból. Próba szerencse meg ugye nem játszik, mivel a FEAST nem ismételhető.

Legjobb lenne ha 1 vagy 2 év múlva is indulna tanfolyam, arra talán jobban rá tudnék készülni. Van infója valakinek erről, hogy mikor várható legközelebb?



2021. dec. 29. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

[link]


Nem tudom mennyire vagy kompetens ha ezt sem találtad meg.

25 másodperc volt ~

2021. dec. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

[link]


itt egy podcast is

2021. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kössz a semmit, nem ez volt a kérdés...

Azt tudom hogy jövő szeptemberben indul, amire március 31. a jelentkezési határidő, erre a fent említett okok miatt nem szeretnék jelentkezni. A kérdés hogy minden évben indul, utána csak 2 év múlva vagy mikor?

2021. dec. 29. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Minden évben indul, de neked úgy sem fog menni.
2021. dec. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az igen, elég nagy kompetenciára utal a témában ez a megnyilvánulás... 😉

Nem haragszol ha azért megpróbálom? 😅

2021. dec. 29. 22:50
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Nem tudom, hogy azóta találtál-e róla több információt, én úgy veszem észre, az elmúlt évek alapján, hogy minden évben indítanak, csak a vírus miatt maradt ki egy év, de pontos leírást nem láttam róla sehol.


Énis jövőre szeretném megpróbálni, addig még 1 évet angolra járok, hogy gyakoroljak, mert a B2 komplex nyelvvizsgámat már jóval ezelőtt megírtam 84%-ra, de azért legalább 1 év gyakorlás jól jön. Meg nyáron akkor megcsinálnám a C1-et is. Remélem, hogy indítanak jövőre is, érdekel a dolog és hát egyszer élünk, szóval érdemes kipróbálni. Nem tudom, te esetleg találtál-e róla azóta több infot? :)

2022. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Esetleg ha valakinek több infoja van és lenne kedve erről beszélgetni, dobna egy privátot? :)
2022. máj. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!