Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen formában lesznek a...

Milyen formában lesznek a kérdések am kreszvizsgán????

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy elkezdtem az online tanulást am kategóriából és az első tesztem nagyon sikeres volt 100%os és nekem elég gyanús hogy ez ilyen könnyű lenne :D:D. A kérdésem elsősorban azokhoz szól akik vizsgáztak ebből a kategóriából. A helyes választ ki kell választani pl: 4 közül vagy adott egy kérdés és arra egy konkrét választ kell adni? Emellett a kérdések ugyanazok lesznek amit itt kapok. (E-titán) thanks a normál válaszokat!

2022. jan. 18. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kb úgy van, ahogy leírtad. De ne a válaszokat magold be, hanem tanuld meg a szabályokat, mert az úton nem lesz 1 perced választani A,B,C vagy D válaszokból
2022. jan. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is online tanultam és a kérdések egytől egyig ugyanazok voltak, mint ami lesz neked is a végén próbateszt (ami lényegében a modulok közti teszt összegyűjtve). Magolni nem kell mert nem nehezek és ha megoldod többször már kapásból menni fog.
2022. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Majd meglátod
2022. jan. 19. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanazok a kérdések jöttek, mint az E-titán rendszerben. Két hibával sikerült, mert túlizgultam. :D
2022. jan. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én nem külön Am kategóriából vizsgáztam, de gondolom a menete az ugyanaz. A kérdések közül nagyon sok előfordult titánban, de olyan is volt, amit először láttam. Amiben az éles vizsga különbözik a titántól az az, hogy nem látod felül az aktuális pontszámodat, illetve ha egy választ megjelöltél, akkor nem tudsz módosítani, jön a következő kérdés.


Jó felkészülést és sikeres vizsgát!

2022. jan. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!