Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szobafestő képzés 3 hónap alatt?

Szobafestő képzés 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Szeretném kitanulni ezt a mesterséget. Leginkább vállalkozás beindítása lenne ezzel a cél, és ennek a dokumentumnak a megléte kritérium ehhez, és találtam egy 3 hónapos képzést a www.focusoktatas.hu -n. Linket is mellékelek,ha valaki kíváncsi. Viszont nem kevés ez egy picit ? Két hetente vannak az órák, minden szombat és vasárnap, reggel 9-től egèszen délután 16:00-ig. Én le vagyok maradva ott,hogy egy szakma elsajátításához legalább 1-2 év szükséges.

Kíváncsi vagyok kinek mi lesz a véleménye. Ha valid, akkor belevágok. Ha nem akkor keresem tovább.Egyébként 180 ezer forint az egésznek az ára.


2022. jan. 24. 06:45
 1/8 anonim válasza:
100%
A festő pont az a szakma amihez kőkemény évek kellenek.Én még 3 évet jártam suliba 6nap gyakszival.Utána még vállalkozónál toltam az ipart vagy 8 évig,inkább nála tanultam meg a szakmát.Ezek a tanfolyamok semmire sem jók.
2022. jan. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Ezek a tanfolyamok arra jók, hogy papírt adjanak. A szakmai tudáshoz és hozzáértéshez több kell. Ha tehát megvan a szervezői képességed, tárgyalóképességed, vezetői képességed és nem a fizikai munkát akarod végezni, akkor megfelelő lehet (feltéve, hogy találsz a munka fizikai részét tökéletesen elvégző munkatársakat).
2022. jan. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Igazából arra sem jó,hogy mér fel egy adott munkát mikor halvány lila gőze sincs semmiről?Hogy ad árajánlatot mikor lövése sincs mennyi időt,alapanyagot igényel a munka?
2022. jan. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak arra jo papirt kapj rola de nem fogsz tudni egyedul dolgozni mert lesznek olyan problemak amikkel nem talalkozol a 3 honap alatt. Viszont ha utana elmesz egy vallalkozohoz es ledolgozol nehany evet akkor lesz tapasztalatod.
2022. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

"Ezek a tanfolyamok semmire sem jók."


Pont arra jók, hogy valaki alvállalkozó lehessen, aztán felvegyen téged dolgozni.

2022. jan. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én le vagyok maradva ott,hogy egy szakma elsajátításához legalább 1-2 év szükséges"


Fejlődik a technika :D


Egyébként sem a tanfolyamon sajátítod el.

Az csak falat a tanártársadalomnak.

2022. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tavaly 10 hónap alatt egyszerre lettem targoncavezető, darukezelő, földmunkagépkezelő, és gumiszerelő.

Került vagy 1 millába.


Idén villanyszerelő, társasházkezelő, meg fotográfus leszek ha minden jól megy hasonló összegért.


Akit érdekel a villanyszerelő az a mátrixoktatas-nal még szerintem talál becsatlakozást a 10 hónapos OKJ be.


Hátránya, hogy fél milla a teljes képzés.

2022. jan. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem is bíznám egy ilyen villanyszerelőre a házam.Nevetnék egyet a 10 hónapos okj-en és keresnék egy szakembert.Kontárképzés...na az megy.Egy festő 3 hónapos képzés után nem festő.
2022. jan. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!