Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen marketinges tanfolyamot...

RadicalRascal kérdése:

Milyen marketinges tanfolyamot érdemes elvégezni, amelyet elfogadnak a munkáltatók?

Figyelt kérdés

Background: Pénzügyi egyetemet végeztem és jelenleg 6 éve dolgozom a szakmában. Volt már 3 munkahelyem és mindegyik jól indult, ám kivétel nélkül egy idő után annyi munkát varrtak a nyakamba, hogy reggeltől estíg dolgozom és hétvégente is excel táblázatokra gondolok, úgy érzem elkezdtem kiégni. Már egy ideje gondolkodom rajta hogy pályát váltok, mindíg is érdekelt a marketing, menedzsment, reklámszakma és szerencsére kreatív embernek mondhatom magam. Nem szeretnék újabb egyetemet végezni ehhez kötődően, mert lassan 28 évesen a párommal a családalapítást tervezzük és nincs erre időm. Ezért gondoltam arra, hogy elég lehet egy megfelelő minőségű tanfolyam és innen ered a kérdésem, hogy egyáltalán elég-e a cégeknek ennyi és ki lehet-e ezzel építeni egy karriert? Továbbá milyen tanfolyamokat ajánlotok?


Úgy érzem magam, mint Chandler Bing a Jóbarátok sorozatból, ő is hasonlóan váltott pénzügyről marketingre, csak ő idősebben. Köszönöm előre is az értelmes válaszokat és segítséget!



2022. márc. 28. 12:41
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!