Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek hasznos lehet...

Szerintetek hasznos lehet ezeket a képzéseket elvégeznem? Ha igen, pontosan melyiket?

Figyelt kérdés

Power BI, Tableau, Excel gyorstalpaló, SQL, Lean menedzsment, Six Sigma


Ellátási-lánc (Logisztikai) menedzsment szakot csináltam régebben, de eddig nem a végzettségemhez kapcsolódó munkát végeztem.

Ezekkel a viszonylag gyors képzésekkel szerintetek kapósabb lehet az ember a munkaerőpiacon?


Előre is köszönöm a válaszokat.



2022. máj. 23. 14:57
A kérdező szavazást indított:
Power BI
Six Sigma
Lean menedzsment
SQL
Excel gyorstalpaló
Tableau
Egyiket sem
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
A Excel-t mint szoftvert ismerem. A többi szót/betűösszetételt még életemben nem hallottam. Milyen szakmához tartoznak ezek? Azért írom ezt, mert lehet, hogy túl specifikus dolgot kérdezel valamilyen szakmán belül. Itt nem tudom, hogy mennyire vannak olyan emberek, akik erre tudnak válaszolni.
2022. máj. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Power BI, SQL, Tableau adatelemzéshez kapcsolódik, a többi pedig logisztika. (kivéve az excelt, ami inkább mindenhez is)
2022. máj. 23. 16:54
 3/4 Farkas999 ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy milyen munkakörben szeretnél elhelyezkedni? Ha nem programozóként, akkor ezek egy része felesleges.

Ellátási lánc menedzserként dolgoztam egy multinál. SAP-t és excelt néha acces-t használtunk, az excelből pedig nagyon hasznos volt a visual basic alapos ismerete.

2022. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ellátási lánc menedzserként szívesen dolgoznék én is, vagy stratégiai beszerzőként. Igazából minden ilyesmi munkakör vonzana, de az üzleti/pénzügyi rész is érdekel ilyen adatelemzéssel megspékelve.
2022. máj. 30. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!