Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ képzésen lesz következmény...

OKJ képzésen lesz következménye annak, ha nem megyek be órára?

Figyelt kérdés
Vámügyintézőire járok, de nem ebben a körben akarok később tanulni,csak egyetemre nem vettek fel és megakartam őrizni a tanulói jogviszonyomat.
2010. szept. 20. 20:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azt hiszem most az új rendszerben ezért is pár nap elzárás jár
2010. szept. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miféle elzárás?:D
2010. szept. 20. 21:23
 3/15 anonim válasza:
ugyan úgy ha megvan egy tantárgyból a 30% akkor ismételni kell az évet... mint középsuliban.. csak OKJ-n gyorsabban gyűlik össze a 30% mert kevesebbek az óraszámok bizonyos tantárgyakból...
2010. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nekünk ezt nem mondták
2010. szept. 20. 22:06
 5/15 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne:D Nekünk mondták ezt a 30%-os dolgot, de azt nem, hogy évet kellene ismételni...

Én sem nagyon akarok bejárni :D Max. félévig.

2010. szept. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani amit előttem is írtak. Bár nálunk tavaly második félévben volt aki alig járt be (és nem is írtak soha jelenlétit) mégis átjöhetett második évfolyamra... De szerintem így semmi értelme...
2010. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Én csak 1 éves képzésen vagyok, és azért járok hogy kapjak családit, legyen diákigazolványom, és ne kelljen fizetni a TB-t. Mert gépészmérnöknek szeretnék tanulni, csak nem vettek fel a BME-re, de idén újrapróbálom. És úgymond ez a vámos dolog nemigazán érint, de tétlenül nem ülhetek 1 évet. Viszont matekból akarok még érettségizni (újra) + felsőfokú nyelvvizsgát tenni. Ezért ezzel a 2 dologgal akarok megküzdeni, nem a vámügyintézőivel.
2010. szept. 21. 10:50
 8/15 anonim válasza:
de azért csak csináld meg ezt a képzest is mert az okj végzettség azt hiszem +30pont.
2010. szept. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
ez igaz, de sajnos gépészmérnökin ez 0 pontot ér :( pénzügy számvitel, vagy jogi pályán díjaznák 30 ponttal
2010. szept. 23. 20:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Pontosan ebben a helyzetben vagyok én is. A lényeg a következő. Te beiratkoztál. A beiratkozásod 1 évig érvényes, mivel OKJ-n csak év végén van bukás. Tehát beiratkozol, de nem jársz be, ennek következtében megbuksz. De a beiratkozásod attól még egész évre érvényes és kapod a családi pótlékot, van diákod és ingyen érettségizhetsz. Ennyi.
2010. szept. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!