Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha ingatlanokkal szeretnék...

Ha ingatlanokkal szeretnék foglalkozni, arról hol lehet tanulni?

Figyelt kérdés
Pénzügy és számvitel szakra megyek egyetemen, és ezt mindenképp szeretném, bármilyen vállalkozásnál jól jöhet. Azon gondolkozom, hogy a jövőben lehet, hogy szeretnék ingatlanokkal foglalkozni, venni, felújítani, eladni, kiadni. Nem mérnök szak lenne nekem jó, és szerintem nem is lakástervezős, vagy valami olyasmi. Azt szeretném megtanulni, hogy mikre kell figyelni lakásvásárlásnál, az építőanyag, tetőszerkezet, fűtés, stb., hol érdemes házat venni, milyen területekre költöznek a fiatalok, valószínűleg hova fognak az elkövetkezendő években, stb. Van olyan szak, ahol ezt meg lehet tanulni? Tudom, magamtól is össze lehet szedni a tudást, de kíváncsi vagyok, van-e valami jó képzés. Egyetemi szak vagy sima képzés, bármi érdekel.

2022. júl. 25. 15:52
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Földesúrképző szak nincsen sajnos...
2022. júl. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Burkoló szak
2022. júl. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szak. Ingatlanfejlesztő szakma, kitanulni lehet. Én egy ilyen cégnél helyezkednek el, hogy tanuljak plusz könyvek, statisztikák.
2022. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!