Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a feltétele annak, hogy...

Mi a feltétele annak, hogy rendőr lehessek?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam hogy most nem keresnek rosszul és csak érettségit kérnek, annyira kell a rendőr.

Nehéz lenne oda bejutni? Mit kérnek és mennyit kereshetnek most?



2022. aug. 2. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Ha ezt se talalod meg a neten, akkor alkalmatlan vagy. 😎
2022. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Kell a jelentkezéshez egy 3 hónapnál nem régebbi negatív IQ teszt
2022. aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Nem akarlak eltántorítani, viszont igen szigorúak a feltételek: alapkövetelmény a pszichopátia, empátiahiánnyal, valamint a kilakoltatásokban történő aktív részvétel, felelősségtologatással. Ezen felül akár a reális, akár az emberellenes törvények szigorú betartatására való hajlam is alapfeltétel, fenntartva ezáltal a demokráciának álcázott világdiktatúrát mint főkolomposok.

Természetesen csupán egy kis részét soroltam fel a követelményeknek, továbbiakat az alvilággal való összefonódás vonatkozásában tapasztalsz meg, de az már elsősorban a gyakorlat folyamata.

2022. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Olvasd el ezt, meg úgy a honlapon is vannak használható dolgok.


Egyébként ha több pénzt akarsz, akkor iratkozz be a Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi karára

2022. aug. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
ha két kezed van és kellően hülye vagy, nem lesz gond
2022. aug. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
8 ált
2022. aug. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
24%
Kell, hogy legyen másodállásod, mert ebből nem tudsz megélni.
2022. aug. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!