Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ojan kèrdèsem lenne hogy...

Ojan kèrdèsem lenne hogy kresz vizsgan az onlanet el vègesztem le telt a nap egyszer meg buktam szeretnèk potvizsgàzni hol lehet ujra meg veni e titant vagy mit csinàljak? Mer egy èv alat meg kell lenie a kresz nek ha nem lesz meg akkor milesz?

Figyelt kérdés
Kresz

2022. aug. 16. 00:40
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Inkább tanulj még nyelvtan órákra...


Aki két mondatot nem tud leírni... az hogy a fenébe fogja megjegyezni a kreszt???


Aztán csodálkozunk mennyi baleset ered emberi figyelmetlenségből, hibákból.


Fejlődj még, ne akarj jogsit így!

2022. aug. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, neki vérében van a vezetés. Láttunk, hallottunk már ilyent.
2022. aug. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

„Ojan kèrdèsem lenne hogy kresz vizsgan az onlanet el vègesztem le telt a nap egyszer meg buktam szeretnèk potvizsgàzni hol lehet ujra meg veni e titant vagy mit csinàljak? Mer egy èv alat meg kell lenie a kresz nek ha nem lesz meg akkor milesz?”


Jav. 1:

Olyan kérdésem lenne, hogy KRESZ-vizsgán az (onlanet az mi?) elvégeztem. Letelt a nap. Egyszer megbuktam. Szeretnék pótvizsgázni. Hol lehet újra megvenni az e-Titant vagy mit csináljak? mert egy év alatt lennie a KRESZ-nek, hanem lesz meg, akkor mi lesz?


Jav.2: Az e-Titán vizsgám bukással végződött. Hogyan tovább? Letelt a 180 nap. Mit lehet ilyenkor tenni?


Válaszom: lehet többlet hozzáférést vásárolni, ami 30 napig használható és 10 órát jelent.

2022. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Onlane - online
2022. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!