Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanfolyamra is vonatkozik...

Tanfolyamra is vonatkozik hogy még egy minimális alkohol sem lehet az ember szervezetében? Ellenőrzik??

Figyelt kérdés
Vagyonőr tanfolyamra megyek.

2022. okt. 7. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
88%
Ne csináld már... a körülötted ülőknek nagyon gáz, amikor te ott ülsz piásan, mert büdös vagy.
2022. okt. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%
Miert volna alkohol a szervezetedben? Ha alkoholista vagy, kimelj meg mindenkit magadtol, es ne veszelyeztess masokat. Ha pedig valami nyomos oka van, hogy van a szervezetedben, akkor vigyel orvosi papirt, hogy ok eldonthessek, alkalmas vagy-e barmire.
2022. okt. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A vagyonőr tanfolyam kb egy vicc. Én is megcsináltam, és végig néztem milyen emberek vannak ott. Az oktatók kiválóak voltak/3 jogász/, jó volt a tananyag, sokkal többet tanultunk, mint máshol, nagyon élveztem is, de az emberek...Hagyjuk.

Nem fog senki ellenőrizni. Én azóta is őr vagyok, és kb minden kollégám iszik állandóan. Akivel össze vagyok zárva 24-ben az is napi 15 doboz sört iszik meg, mert mindig látom mikor gyűjti össze napvégén.

Sajna a szakma ilyenekből áll nagyrészt. Nem hogy oktatàson, de sokszor még a munkahelyeden sem nézi senki, hogy részeg vagy-e. Volt egy kollégám, vele egy portán dolgoztam. Az öltözőbe járt be kis feleseket inni...

Feladatod el tudd látni, meg ne legyél rendkívül büdös, ennyi.

2022. okt. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!