Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » ÜDv 18 éves és 100 kg fiú...

David542 kérdése:

ÜDv 18 éves és 100 kg fiú vagyok másfél hónap alatt lehetséges-e ebből a tömmegből 15 kg-ot leadni? úgy hogy mindenből minimális mennyiséget viszek be a szervezetembe és napi 2 intenzív edzést csinálok kardióval és futással levezetném?

Figyelt kérdés
Jah és tudom mivel jár a hirtelen fogyás . hogy a dupláját viszaszedem meg roszul lehetek közben meg a szervezetem tönkrevágom értem de a kérdésre jolenne választ kapni köszi előre is a válaszotokat pacsi.
2015. ápr. 13. 11:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Üdv!

A kérdésedre akkor fogsz pontos választ kapni, ha 1 hónap alatt fogysz amennyit tudsz, megosztod velünk az eredményeidet aztán már mi is tudni fogjuk mire vagy képes.


Elvi szinten heti 1 kilónál nem kéne többet fogyni, jelentősen többet nem is nagyon lehet, mert a zsírsav mobilizációnak, a zsírok oxidációjának korlátozott a sebessége.

2015. ápr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ha sikerülne többet heti 2.5 kg nagyon káros lenne az egésszégemre?
2015. ápr. 13. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyen fogyassal logni fog rajtad a bor. Mindenhol, k...arondan fogsz kinezni. Hiaba akarod nagyon, hogy nyarra 'strandtested' legyen, a 15 kilo felesleg nem masfel honap alatt ment fel rad, nem is fog lejonni annyi ido alatt.
2015. ápr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát 30 kg plusz jött rám 13-14 hónap alat
2015. ápr. 13. 11:29
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen, ronda lesz a bőröd, valamint ha heti 1 kilónál többet fogysz, az valószínűleg azért van, mert izomból veszted el.


Ha salátát eszel hússal és teljesen kiiktatod az életedből a szénhidrátot, le tudsz fogyni heti 2,5-3 kilót is, ha mellette mozogsz. De aztán számolj a következményeivel, hogy egyáltalán nem leszel vonzó és bánni fogod, hogy ilyen gyorsan haladtál, mert abszolút egészségtelen.

2015. ápr. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha normális mennyiségben eszik salátát és húst, akkor is 1 kiló a heti fogyás O_o


Éhezéssel lehet több (részben víz, persze ez csak tömegvesztés, részben izomzat.. éhezőknél az izomvesztés idővel elkezd ugye lassulni, fehérjetakarékosság..)


Hogy a nagy súlyvesztés (nyilván éhezés) kinél mennyire egészségkárosító, az egyéni kérdés is.


Ha van közben izomstimuláció, fő tápanyagok bekerülnek, van aki jól bírja. És tényleg hatékony zsírfaló géppé lehet alakítani a testünket, ketózisban.


Szóval ez nagyon egyéni kérdés, még ezen a fórumon is van olyan ember, aki koplalással fogyott le, nem néz ki különösebben rosszul, nem betegedett meg, azóta tartja a súlyát..


Szerintem át kell állni ketózisra, és lehet próbálkozni alacsony (de hasznos) kalória bevitellel, és meg lehet próbálni kihozni a legtöbbet a zsírégetésből. A magas glukagonszint (ketogén étrend) védi az izmokat.


Anyagcsere, zsírégetés

[link]


ketogén (zsírégető) táplálkozás egészséges megvalósításának alapjai

[link]

2015. ápr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ÉRtem de tegyük hozzá hogy nemúgy vagyok kövér hogy a hasamon csüng a hály .hogy monjam nekem egyenletesen van elosztva a felszedett kg a hasamis keményebb csak ugynezek ki mint egy 3-4 hónapos kismama
2015. ápr. 13. 12:46
 8/9 anonim ***** válasza:
Másfél hónap alatt jó esetben 6 kg-t tudsz leadni zsírból.
2015. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire értelmesen csinálod a kardió edzést...

Ha 30 kg plusszal ész nélkül túlterheled magad, az eléggé káros lesz.

Minden szempontból problémás, amit írtál, én fél, de inkább egy évet szánnék erre a projektre...

2015. ápr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!