Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen PPC-s és/vagy SEO...

Anc kérdése:

Milyen PPC-s és/vagy SEO képzést ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Családi vállalkozásunk van, amihez nyitottunk idén egy webshopot is, emiatt szeretnék jobban beletanulni, hogyan tudom növelni az online forgalmat. Most éppen a Webbyskill képzéseivel szemezek, eddig jókat olvastam róluk és szimpatikusnak tűnnek de ismerősi körben nincsenek tapasztalatok PPC, SEO vagy hasonló tanfolyamokkal. Kérlek, írjatok meg, ha van velük tapasztalatotok!

2022. okt. 15. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Weblerhez jártam amit sajnos nem tudok könnyű szívvel ajánlani illetve az egyik legnagyobb ügynökség által szervezett állásgaranciás tanfolyamra ami egy fokkal jobb volt de úgy látom nem munkakereséshez kell, szóval ezt meg azért nem.

Szerintem végezz csak el a Google felületein amit csak el tudsz, beleértve a Google Analytics képzést is, próbálj ki minél több dolgot a saját vállalkozásban és csak utána nézelődj tanfolyamok után mert sajnos nagy részük komolytalan. Én Kürt Akadémia alá nem is adnám, ha újrakezdhetném ezt az egészet.

2022. nov. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben elvégeztem a PPC képzést a Webbynél, nekem sokat segített. A saját ütememben tudtam haladni otthonról, teljesen online. Az oktatóik tényleg benne vannak a szakmában. A tanfolyam után is segítettek, ha elakadtam. Most már ott tartok, hogy teljesen önállóan tudok kampányokat menedzselni, (nyilván a Facebook folyamatos változásai miatt vannak újratervezések) de már láthatók az eredmények.
2023. márc. 2. 11:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez igaz, az szuper, ismerősöm is a Webby után jött az egyik említett tanfolyamra és ha jól tudom ő vitte is valamire PPC fronton. Azért továbbra is javaslom mindenkinek hogy 1000× is gondolja át mielőtt pénzt ad ilyesmire.
2023. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csak jó tapasztalatom van velük. Kisgyerek mellett csináltam meg a PPC-t és nagyon jó volt, hogy én dönthettem el, hogy mikor hallgatom meg az előadásokat, hogyan ütemezem az anyagot. Érthető volt, amivel meg elakadtam, abban segítettek. Van egy privát FB csoportjuk, ahol mindig válaszoltak. Most bedolgozom azóta már több helyre is.
2023. jún. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!