Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Sportmasszőrként vagy rehabili...

Sportmasszőrként vagy rehabilitációs edzőként lehet jobban elhelyezkedni? Hova vennének fel ilyen végzettséggel (OKJs képzés)?

Figyelt kérdés
Személyi edzőként dolgozom, viszont szeretnék mellette egy másik képzést is elvégezni, ami a sporttal kapcsolatos. Gondoltam arra, hogy elvégezném a sportmasszőri tanfolyamot, ha lenne kellete és van rá igény. Vagy amin még gondolkoztam, az a rehabilitációs edző, viszont nem tudom erre is mennyire van kellet. (Egyéni vállalkozó vagyok) Jobban inkább arra gondolok, hogy sportegyesületekhez van-e lehetőség ilyen végzettséggel bekerülni, tartanak-e rá igényt, vagy ismerettség kell ehhez is

2023. jan. 3. 16:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerettség kell hozzá mindenképp, még a Személyi edzőhöz is mert telítettek a sportszakmák.

Én is ebben a cipőbe vagyok, például nem tudok elhelyezkedni mert nincs ismeretségem.

2023. jan. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!