Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ingyenes tanfolyamok a BOLS...

Ingyenes tanfolyamok a BOLS Mixer Akadémiánál?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most nézem a mixertanfolyam.hu-n, hogy korábbi és jelenlegi tanulók ingyenesen végezhetnek el néhány tanfolyamot. pl az egyébként 79ezer ftos barista tanfolyam ingyenes, ha elvégzel egy másikat náluk. Ez tényleg így van? Megéri náluk tanulni? Mert egyébként máshol 170ezer körül van mixer és barista tanfolyam, itt meg akkor a 89ezer ftos alap mixer után ingyen lehetne megcsinálni a baristát. Ez hogy éri meg nekik? Színvonalas ez a képzés? Nem látok egyelőre apróbetűs részt...érdekes

2023. jan. 7. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb, ha őket kérdezed meg, egy e-mail formájában.


Én a Bols-nál és a Bestmixer-nél is elvégeztem a barista tanfolyamot és a Bols nekem jobban tetszett, mert kevesebben voltunk és így mindenki többet tudott gyakorolni. A Bestmixernél annyian voltunk, hogy sokszor fél órát kellett várni csak arra, hogy végre szabad legyen a pult és csinálhassak egy italt és általában egy alkalommal max 2-3 italt tudtam csinálni, ami semmi. Szóval én mindenképp a Bols-t ajánlom.


Anyagiak kapcsán nem tudom, hogy most mi van, de az alap tanfolyam kb. 60.000 volt, amikor én csináltam, 2-3 éve. Akkoriban nem volt szó ilyenről, hogy a második tanfolyam ingyen van. Lehet, hogy azóta változott.

2023. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!