Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mi a véleményetek ezekről az...

Mi a véleményetek ezekről az informatikai képzésekről, érdemes lenne belevágni valamelyikbe?

Figyelt kérdés

Elvégeznék vagy egy tanfolyamot, vagy valamilyen képzést ami az IT területtel kapcsolatos,(egyetemi képzés nem jöhet szóba) és ezek azok a képzések, amiket szimpatikusnak találtam:

[link]

[link] (ezen az oldalon a kezdő és a haladó is)

[link]

[link]

[link] (itt az első 2, amik általánosak)


Ha vetnétek rájuk egy pillantást, esetleg ismeritek-e ezeket a képzési helyeket, mert sok ilyen intézményről, amik felnőttképzésekkel foglalkoznak olvastam hogy nem jók, vagy hogy az ott megszerzett végzettséggel nem is lehet munkát találni(pl Pannon kincstár) Ezt szeretném elkerülni. Jó lenne ilyen területen dolgozni, nyitott is lennék rá meg pénzem is lenne, csak ugye ezek közül amiket belinkeltem több is elég költséges ezért szeretném tudni hogy érdemes-e kiadni rá ennyit.



2023. máj. 2. 18:14
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
Én legalabb egy bproof képzést elvegeznèk. Tudom nem ezt a valaszt vártad.
2023. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thunderfairy ***** válasza:
45%
Pont ami nem jöhet nálad szóba, az egyetem, azzal tudnád elérni amit akarsz.
2023. máj. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán az elsővel járnál a legjobban. Mivel referenciamunkát is készítetek, gondolom az interjúzásban is segítenek. Ha teljesen pályakezdő vagy referencia nélkül nem fognak felvenni. Amit semmiképp nem ajánlok az az SQL képzés, szerintem a legnagyobb pénzlehúzás. 1 hét alatt meg lehet tanulni normálisan, még magyar nyelvű oktatóvideók/anyagok is vannak róla a youtubon.
2023. máj. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A java programozost választás lenne a legjobb szerintem ha programozásra esne a választásod.

Az SQL tanfolyamot szerintem sem lenne érdemes elvégezni(csatlakozok az előző válaszolóhoz). Úgy magában az SQL tanfolyam nem ér túl sokat. Sokkal többet add a többi.

IT terület azért elég tág.

Csak egy két példa lehetne szerveres, hálózatos és programozás.


Igazából milyen területen szeretnél elhelyezkedni? Ha nem programozós része érdekel akkor hiába mondjuk, hogy az lenne a legjobb.

Melyik téma érdekel jobban? Érdemes lenne onnan kiindulni.

2023. máj. 6. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!