Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Targoncás tanfolyamról,...

Targoncás tanfolyamról, képzőhelyekről véleményeket, tanácsokat szeretnék kapni Budapesten vagy Heves megyén belül végzettektől, hogy hova érdemes menni tanulni?

Figyelt kérdés

Nő létemre targoncás tanfolyamon gondolkodom, de annyi helyen olvastam már, hogy össz. csak pár órát vezettek targoncát, ami szerintem nagyon kevés (!!!), ezért olyan képzést keresnék, ahol a gyakorlatra is nagy hangsúlyt fektetnek és nem csak lezavarják az egészet.


Ismertek jó targoncás sulit, magánszemélynek valót?


Saját zsebből finanszíroznám, illetve a családi kassza megrövidítése által, ezért nagyon nem mind1, hogy mire dobom ki - egyáltalán van esély nőként targoncavezetőként elhelyezkedni?! Van olyan cég, amelyik nőt is alkalmaz?


Ismertek olyan helyet, ahol a nulláról kezdve tényleg meg lehet tanulni JÓL targoncázni még egy olyan nőnek is, aki eddig csak messziről látott targoncát és nem is biztos benne, hogy az volt?:)


B kategóriás jogsim már megvan, ezért gondolom, hogy talán akkor a targoncázás sem lehet vészes, vagy rosszul gondolom? :)


Olyanok véleménye is érdekel, akik rossz suliba jártak és azt nagyon nem ajánlják.


Szóval nem tudom, hogy érdemes-e elvégezni nőként és hogy hol lenne érdemes tanulni, ahol meg is lehet tanulni a gyakorlatban targoncázni és nem csak papírt adnak, de tudást is - jó, nyilván gyakorlat teszi a mestert, de azért mégis...! Jó alap sosem árt!


Elsősorban Budapest vagy Heves megye érdekel, de mobilis vagyok, csak heti 1-2 alkalommal tudnék járni - az nem baj, ha hónapokig tart, csak tényleg adjon tudást.


Szóval írjatok! :)


Kíváncsian várom a véleményeket!


Szeretek jönni-menni és inkább egyedül dolgozni, semmint egy irodában összezárva idegbeteg nőkkel vagy gyárban szalag mellett 8-12 órát állni (nem ment), szóval más tanfolyami ötleteket is szívesen meghallgatok, érettségim van, felsőoktatás nem érdekel (nem találtam olyan szakot, ami érdekelne és rövidebb idő alatt elvégezhető képzést keresek, amivel/amiből aztán meg lehet élni, de úgy, hogy ha hazamegyek, akkor otthon már ne kelljen a munkahelyi feladatokkal foglalkozni)! Köszi előre is annak, aki megtisztel válaszával! További szép napot! :)



2018. okt. 18. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:
60 órás OKJ-ra menj, ott van gyakorlat.
2021. jún. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!