Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » K-MOOC kurzusok zárása hogyan...

K-MOOC kurzusok zárása hogyan működik?

Figyelt kérdés

1. Ma 3 napja lett vége a kurzusoknak. Felvettem 7 tárgyat, meg is csináltam őket, de eddig csak 1-ből zártak még le. A többiből is le fognak, vagy előfordulhat, hogy kukába megy? Volt 3 olyan, ahol beadandót kellett írni és azokat sem javították még ki.


2. A kreditigazolások hogyan működnek? Mert sajnos ezekről semmi információ nincsen. Mindegyiknél rámentem, hogy kérek kreditigazolást, majd egy emailt kaptam, hogy majd küldik email-ben. Ez egy dokumentum lesz amit be kell vinni az egyetemre vagy hogyan kell elképzelni? És mikor fogják őket kiküldeni? Csak mert az egyetememen 2 héttel előbb van vége a félévnek, vizsgaidőszaknak és elvileg addig lehetne leadni. Esetleg a most elvégzett tárgyakat a következő félévben is el lehet fogadtatni?


3. Maguk a jegyek és kreditek is beleszámítanak az átlagokba, KKI-be, vagy csak a kreditek lesznek jóváírva szabadon választhatóként?


A válaszokat előre is köszönöm!



2023. jún. 7. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát én már 8.napja várom,hogy beírják a zh eredményeket kmooc-ra
2023. jún. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!