Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen korrekt autósiskolát...

Milyen korrekt autósiskolát ajánlanátok Pesten, ahol viszonylag gyorsan kapok oktatót?

Figyelt kérdés
Budapesten nehézkes, és sokan mondták, hogy akkor keressek a közelében.

2023. jún. 30. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Safety-Hungary, 10. kerület. Nekem is baromi messze volt otthonról tömegközlekedéssel, de ahogy ott tanítanak, azért megéri.
2023. jún. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dekmár 10. kerület, 5 hónap alatt lett jogsim náluk, nagyon korrekt oktatóm volt.
2023. jún. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a 9. kerületből kijártam Érdre a Hubayhoz, vonattal mentem, kb kaputól.kapuig 45 perc alatt ott voltam. Az oktató rugalmas volt és úgy kezdtük az órákat, hogy vonathoz igazodtunk. Amikor őt választottam, akkor két hét volt a várakozási idő hozz.
2023. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

No-Para, dél-Buda


Nem nagy iskola, de nagyon jó a statisztikájuk és 1,5 hét alatt oktatóhoz kerültem.

2023. júl. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, hogy dilettáns vagyok, de mit jelent az, hogy hetekig tart oktatóhoz kerülni? Amikor a B kategóriát csináltam 2011-ben, rég le volt beszélve az oktatóval, hogy nyáron KRESZ tanfolyam, elsősegély, és úgy kezdi az órákat, hogy a 17. születésnapom után legkésőbb egy héttel vizsgázhassak rutinból. Én csak a telefont vártam, hogy mikor érek rá menni, hogy meglegyen az óraszám.


Amikor meg az A kategóriát csináltam, online foglaltam akár heti 3-4 alkalmat is magamnak rutinra is meg forgalmira is, aki éppen aznap oktatott abban az idősávban, az tanított, csak rajtam múlt, hogy mikor érek rá, lefoglaltam, ha volt szabad hely, mentem, amikor azt mondták, hogy tuti meglesz a vizsga és jó szívvel adnának a kezembe jogsit, akkor felírtak a következő vizsgaalkalomra.

2023. júl. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2 5 hónap?! A kategóriám 38 rutinórával nem tartott addig.
2023. júl. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!