Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Nőként milyen szakmát érdemes...

Nőként milyen szakmát érdemes kitanulni,amivel jól lehet vele keresni vidéken is?

Figyelt kérdés

Sziasztok,szerintetek a mai világban nőként milyen szakmát érdemes kitanulni,amivel jól lehet vele keresni vidéken is?

Egyetem se lenne gond

Jelenleg gyermekekkel foglalkozok viszont pályát szeretnék váltani..



2023. jún. 30. 12:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Informatika.
2023. jún. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
82%
Ami érdekell
2023. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
fodrász, kozmetikus
2023. jún. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

9 eve foglalkozom gyerekekkel,1 evet dolgoztam kereskedelme meg diakkent

Jog erdekel viszont mindenhol azt olvasom hogy rengeteg a jogasz,ugyved stb igy nemtudom bemernem e vallalni?

Igaszsagugyi igazgatas szakot neztem meg

“Matekos szakmak” nem johetnek szoba mert diszkalkuliam van sajnos

2023. jún. 30. 12:41
 5/26 anonim ***** válasza:
20%
Gyermekorvos
2023. jún. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

#5 Almom lenne az a munka de sajnos nincs ra lehetosegem :(

Hat év tanulást követően(emelt biosz es fizikat kernek,en diszkalkulias vagyok)az orvosi egyetem általános orvosi karán általános orvosi diplomát kapnak, majd ekkor lehet szakképzésre jelentkezni, és kb. 5,5 év után (ami már kórházi munka, ügyelet, tanfolyam és gyakorlat) lehet szakvizsgázni gyermekgyógyászatból, így lesz valakiből gyerekorvos

Csecsemo es gyermekapolo tanfolyam tetszik,ami meg hasonlo ehhez:)

2023. jún. 30. 12:51
 7/26 anonim ***** válasza:
23%

Manapság minden 6-8. fiatalnak discalculiája van... Hogy van ez?

Na mind1, a lényeg, béna vagy a számokban, márpedig középszinten jól keresni inkább számokkal foglalkozva lehet...


Mihez van akkor jó érzéked? Emberek (emberismeret), nyelvek, természeti tudományok...M

2023. jún. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon kevés olyan diploma van, amely egyszerre jó keresetet biztosít és nem is kell hozzá matek. Ha nem akarsz az 5 éves és egyáltalán nem könnyű jogász képzésbe belevágni, akkor a keresetet illetően sajnos kompromisszumot kell kötnöd. A bölcsész és társadalomtudományi diplomákhoz sajnos rossz kereseti és elhelyezkedési lehetőségek társulnak. Az egészségügyi diplomákkal (pl. ápoló, védőnő, szülésznő, gyógytornász) viszonylag könnyen el lehet helyezkedni, de arra számítanod kell, hogy a jövedelmed jó esetben is közepes lesz, a munkaterhelés pedig ezeken a pályákon többségében elég húzós.
2023. jún. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

#7 26 eves vagyok,az en idomben nem volt sok diszkalkulias most nem tudom miert van ennyi 🙂

sok az SNI-s gyerek mert a kozoktatas romokban,ezert tanulasi zavara lesz es ranyomjak az sni-t,amier a gyogypedagogus tobb penzt is kap a szakszolgalatban

Nem mondanam hogy bena vagyok a szamokban,a kozepiskola mateknal(gyokvonas stb) buktam el teljesen,hivatalosan diszkalkulias vagyok mivel hivatalos csak ha radnyomjak hogy neked diszkalkuliad van,csak akkor lehetsz felmentve matek alol,akkoriban a tesztek nem ezt mutattak,gyogypedek szerint se voltam az viszont edesanyam kervenyezte hogy legyek felmentve es fel is mentettek🤷🏽‍♀️

Van egy b2-es angol nyelvvizsgam

Ovodai dajka,gyogypedagogiai aszisztens,csecsemo es kisgyermeknevelo szakmaim vannak

Csecsemo es kisgyermek apoloban gondolkodtam,gyamugynel szivesen dolgoznek de nem talaltam sehol hogy milyen vegzettseg kell hozza.Jog erdekel de tomegszakma azt olvastam.

Igaszsagugyi igazgatas szakot neztem meg.

2023. jún. 30. 13:04
 10/26 anonim ***** válasza:
18%

Magyarul kamudiscalia... hány ilyet láttam már, édes I-kém...

egyszerűen arról van szó, hogy nem voltál elég szorgalmas, hogy foglalkozz vele, a többi mese habbal...

Akkor most vállald a következményeit...

Anyud baromságot csinált a te lustaságod oltárán (vagy a ti lustaságotok oltárán) - ez nem discalciának tűnik, csak sunyiságnak


A B2 angollal sokat nem érsz...

Mehetnél vendéglátásba, de egy étteremben majd napi 12 órát gürizhetsz. Légikísérőként azért kell rendelkezni pár olyan készséggel, amivel szerintem te nem fogsz. A fordításhoz a B2 édes kevés. A gazdasági területhez meg a kamu-discalculiád gátol.

Szóval a nyelvvel ne számoljunk.


Ha a 4-6 évesekkel jól elvagy, akkor foglalkozz velük... Nem fogsz jól keresni, de hát tiniként dolgozni sem igazán akartál azért, hogy jó legyen a jövőd... Max ha valami spec helyre, spec tudással tudsz bekerülni.


A jogot felejtsd el... közöd nem lesz hozzá.


A helyedben inkább rámennék a számokra és ezt a kamu-discalculiát eltemetni a francba, mert ez sok dolgot elmond rólad, amit a HR-esek is át fognak látni simán...

2023. jún. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!