Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Az OKTÁV-nál jelenléti vagy...

Az OKTÁV-nál jelenléti vagy online oktatás van?

Figyelt kérdés

2023. júl. 8. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:

online és gyakorlati.

A tananyagot is online kapjátok meg..

2023. júl. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Uh, azt hittem csak jelenléti, mivel ki kellett választani, hogy hétköznapi vagy hétvégi munkarendben jobb -e nekünk, délelőtt/délután.. De gondolom akkor ez a gyakorlatra vonatkozott..
2023. júl. 9. 20:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik szakma?

Ez az elméletre vonatkozott, ugyanis az online konzultáción kötelező a részvétel, mert képernyőfelvételes jelenléti ív van. Azért kérdezték gondolom.

2023. júl. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
gyógyszertári asszisztens
2023. júl. 9. 21:49
 5/10 anonim válasza:

Kedves kérdező. Érdeklődnék, hogy (ha elkezdted persze) milyen véleménnyel vagy az Oktávról? Szeretnék én is elkezdeni náluk egy képzést.

Válaszodat előre is köszönöm.

2023. szept. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elkezdtem. Egyelőre nagyon szeretem. Kedvesek nagyon és rugalmasak, és egyenrangúként kezelnek minket. Te melyik szakmán gondolkodsz?
2023. szept. 13. 09:41
 7/10 anonim válasza:
Fitnes instruktor, ami előfeltétele a személyi edzőnek. Tehát ezt a kettőt szeretném majd idővel.
2023. szept. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Szerintem vágj bele nyugodtan. A tanárok nagyon jók, a csoport összetartó.. Nem bánod meg semmiképp, ha ide jelentkezel:)
2023. szept. 13. 20:38
 9/10 anonim ***** válasza:

Na a fitness instruktorról egészen más a véleményem...

Ott végeztem ezen a szakon sajnos.

Évek óta benne vagyok a fitnessbe és több terembe is dolgoztam ("így csak a papír kellett") de akkora visszamaradás van szakmailag és a 2000-res évek bullshitjeit nyomják.


Igazából nem is tudom, online és jelenléti gyakorlatnál ami 2 alkalommal van hogy lehet valaki személyi edző. Mikor évek munkája és nem két alkalmas gyakorlati kontakt nap a felkészülés erre.

Azért tart itt a fitness ipar mert rengeteg ilyen képző van.


"A tanárok nagyon jók, a csoport összetartó.. Nem bánod meg semmiképp, ha ide jelentkezel:)"


-Ez csak egy általánosítás. Attól hogy az egyik szaknál ilyenek,honnan tudni hogy a másiknál milyenek az oktatók és a csapat?

Én nem ajánlom!

2023. szept. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Több ilyen képző intézet is hirdet. tafolyamguru,perfekt..stb tehát érdemesebb nem csak oktávban gondolkodni?
2023. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!