Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mik azok, amikkel lehet sok...

Mik azok, amikkel lehet sok pénzt keresni? A kétkezi és műszaki szakmákon kívül

Figyelt kérdés

Idővel persze tervezek kimenni Ausztriába is. De Magyarországon akarok munka mellett tanulni. Olyanra ágazatra van szükségem, amit munka mellett is elvégezhetek és tényleg sok pénzt kereshetek vele.

Műszaki érzékem jelenleg nincs, szóval ezt alapjában véve érdekel.

Nos mik lennének ezek?



2023. aug. 2. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
54%

miért nem lehet kétkezi munka?

Ha ezt kizárjuk, akkor marad a tipikus irodai klimatikus, melóidő alatt 8 kv-szünet, 3 óra okostelós állások zöme. Ilyet keresel, hogy ne kelljen csinálni semmit és kapd a sok zsét a semmire?

2023. aug. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Lehetsz pl

- key account manager

- tolmács

- sebész

- könyvvizsgáló

- szakedző

Csak hogy különböző területről adjak tippeket...

2023. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#1 A legjobb tudásom szerint mindent megcsinálok, nem büdös nekem a munka. De egyszerűen nem vagyok szakmai ember.
2023. aug. 2. 21:37
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Programtervező informatikus, alkalmazott matematikus, statisztikus, adattudós, orvos, pénzügyre szakosodott közgazdász… rengeteg lehetőség van, ha nem akarod munkával bemocskolni a kezed.
2023. aug. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Rég rossz amikor vadidegeneket kérdezgettek arról, hogy mit tanuljatok. Ha nem érdekel semmi, akkor semmit.
2023. aug. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
9%
Létezik takarító szakma is.
2023. aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egy könyvelő általában mennyit keres?
2023. aug. 3. 16:05
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, mennyi a vállalt feladat, mennyi a tételszám, milyen adózási formában van.

Esetleg a könyvelő és könyvvizsgáló között is van különbség, az sem mind1, melyikről beszélünk...


De javaslok valamit: ne a pénz alapján válasz, mert megkeseredsz... Persze nem azt mondom, hogy a legalantasabb fizetést keresd, de fontos lenne, hogy olyan munkád legyen, amivel tudsz azonosulni...


Pénzt hajhászni nem jó dolog!

2023. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bulizni nem szoktam járni, de elképzelni olyan irányba tudom magamat, ahol lehet szórakozni. Bulik, stb. Ez lenne az, amiben szívesen dolgoznék.
2023. aug. 3. 16:25
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
Senkit sem érdekel.
2023. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!