Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lehetséges, hogy elveszik...

Lehetséges, hogy elveszik valakinek a vagyonőri igazolványát emiatt?

Figyelt kérdés
Egy barátom mesélte, hogy odarohant segíteni egy emberen akire öten támadtak, ráugrott az egyikre térddel, azután őt bedobták a bokrok közé, és ennyi volt. Majd tanúskodott is, és bevonták a vagyonőrijét.

jan. 16. 18:48
 1/4 anonim válasza:
100%
Simán, mert gondolom a másik 5 ugyanazt mondta, hogy a barátod megtámadta őket. 5 ember szava, 1 ellenében. Ez garázdaság. Ilyenkor a vagyonőri ugrik automatikusan.
jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Igen. A barátodnak a rendőrséget kellett volna hívnia.
jan. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért itt emlékezzünk meg Kuroszaváról, aki ugye az igazságnak többféle verzióját láttatta ama filmjében.

Szerintem jól cselekedett, de mivel én nyugger vagyok, nem tudok neki adni egy tízmilliós jutalmat. Nagyon utálnám, ha engem gyepálnának, hogy valaki ott lézeng, és a segélyközpont tizenötödik csöngését hallgatja vidáman a mobilján. Vagy nincs térerő. Vagy lemerült az ájfónja.

jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nem, tanúskodott is, és egyértelmű volt hogy az 5 ember támadott rá egy emberre. Ki is derült hogy valami üzleti ügy miatt, mert az illető visszatartott valamit, mert nem fizettek neki. Szóval a haver egyértelműen védeni akarta az embert a túlerővel szemben. Én azt gondoltam ez jogos védelem.

jan. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!