Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hova egyszerűbb bekerülni;...

Hova egyszerűbb bekerülni; BKK villamosvezető, BKK metróvezető? (Többi lent)

Figyelt kérdés

MÁV mozdonyvezetői tanfolyamáról kb. mindent tudok. Nehéz bekerülni, én már forgalmi szolgálattevőnek jelentkeztem, az összes teszten átmentem, kivéve a pszichológiát, de csak azért mert nem mentem el, hiszen időközben, amelyben annyira, de annyira kételkedtem, felvettek felsőoktatás intézménybe. A HR-es azt mondta, hogy megérti a döntést, és ha meggondolom magamat örömmel visszavárnak. Maga úgymond az intelligencia teszten taroltam, hibátlan matek teszt volt, szövegértésben is egy hiba volt. Ismerősöm szerint a mozdonyvezetői teszt, és az fszt. teszt teljesen ugyanaz, de mivel nem látok bele, nem állítom ezt valósra.

Még nem töltöttem be a 20. életévemet, és az általam választott szak egyszerűen nem tetszik. Nyilvánvalóan, ha nem vagyok alkalmas a mozdonyvezetői hivatásra, elfogadom, igaz, gyerekkori álmom valahol, és azt is tudom, hogy hatalmas felelősségtudat (nekem megvan mondjuk), kell egy olyan pszichés állapot, hogy nem hibázhatok, mert ha egyszer nem figyel oda az ember a jelzésre, vagy nem tartja be a lassújelet, több tucat ember élete mehet kárba.

Nyilván ugyanez igaz a villamos, és- metróvezetésre is. Kérdésem ezzel kapcsolatban az, hogy az alkalmassági ugyanaz-e, hová könnyebb bekerülni, és maga a munkarend, hogy zajlik ez az egész. Igen, ez Google-n megkereshető, de itt inkább szakmabeliek (BKK dolgozók) válaszát várom inkább, akik tudnának írni a metró és- villamosvezetéssel kapcsolatban, sajnos nem ismerek személyesen BKK dolgozót.


Köszönöm előre is a válaszokat!

19/f



márc. 25. 20:58
A kérdező szavazást indított:
BKK Villamosvezetői munkakörbe elhelyezkedni könnyebb, és maga a munka is könnyebb.
BKK Villamosvezetői munkakörbe elhelyezkedni könnyebb, de maga munka stresszesebb
BKK metróvezetői munkakörbe elhelyezkedni könnyebb, és maga a munka is könnyebb
BKK metróvezetői munkakörbe elhelyezkedni könnyebb, de maga a munka stresszesebb
7 szavazat
 1/1 anonim válasza:
Mind a villamosvezető, mind a metró motorkocsivezető BKV alkalmazott.
márc. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!