Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Minőségügyi tanúsítványok...

Minőségügyi tanúsítványok szerzése munkahelyen/azon kívül?

Figyelt kérdés

A Samsung SDI-nál dolgozom egy éve minőségbiztosítási mérnökként, és míg más csapatokban van lehetőség Six Sigma, belső auditori oktatásra járni, tanúsítványt szerezni, az én főnököm ezt nem engedélyezi. Más csapatba átmenni nem lehet, és felmondani sem tudok, mert nincs hová mennem (jelentkezek több helyre, de fel sem hívnak/elutasító e-mailt kapok). Saját zsebből egy ilyen képzés baromi drága (\~2000 euró), viszont szeretnék mélyebben elmerülni a quality világában és magamat is szeretném fejleszteni. Esetleg tudtok jó tanagyagot, olcsónak mondható tanfolyamot, vagy netalán munkahelyet, ahol értékelnék az itteni tapasztalatot? Gyógyszergyárakba, keleti régióba települő autóipari (és Tier I) gyárakba jelentkeztem eddig.

Végzettségem szerint vegyészmérnök vagyok de itt csak quality-vel foglalkozom.

Köszönöm előre is az építő és a nem építő kommenteket is


márc. 31. 10:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!