Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 2009-ben csináltam kresz...

2009-ben csináltam kresz vizsgát és utána még párszor megbuktam az akkor még a vizsga részét képző rutin vizsgán. Ha most újra beíratkoznák valahova akkor azok az eredmények látszódnak valahol?

Figyelt kérdés

Akkoriban valami papírra írkálták ezeket az eredményeket, de az a papírom már rég elveszett.

Egyáltalán ki kell íratkoznom a régi helyről ha most 15 év múlva egy új helyre beíratkozom?



ápr. 3. 04:57
 1/3 anonim ***** válasza:
42%

Az Isten mentse tőled a közutakat.

Miért nem választasz másik szakmát, ha erre alkalmatlan vagy?


Nem lehetnek meg mindenkinek az ehhez szükséges adottságai.

ápr. 3. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
61%

#1, nem igazán értelek. Az autóvezetés nem egy szakma... A mai világban inkább létszükséglet. Abban viszont egyetértek veled, hogy nem mindenki alkalmas rá.


Kérdező: a korábbi eredményeid biztosan fel vannak valahova vezetve, de nincs jelentősége. Ha a korábbi autósiskolából nem iratkoztál ki, ennyi idő távlatából már az iskola biztosan megtette, hogy kiírt.


Ugyanúgy elkezdheted a tanulást, mintha most jelentkeznél először.

ápr. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1 "Az Isten mentse tőled a közutakat." Ezt mi alapján mondod?

Szakma?? Te nagyon el vagy tévedve!

ápr. 5. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!