Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol indul Pesten gyógyszerész...

Hol indul Pesten gyógyszerész asszisztens (OKJ) képzés?

Figyelt kérdés
Gyógyszerész szeretnék lenni, de ha az egyetem nem jönne össze akkor szeretném elvégezni okj-n a gyógyszerész asszisztensit, de nem tudom hol vannak ilyen képzés. Tudtok olyan sulit ahol indul? Vélemények aki oda jár, hogy milyenek?
2010. dec. 12. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

egy volt gimnáziumi osztálytársam most gyógyszerész asszisztensit végez, és a raoul wallenberg-be jár.

( [link]

arról nem tudok sokat, hogy milyen ott, vagy ilyenek, de már a testvére is oda akar járni, szóval biztosan nem olyan rossz:D

remélem ez segített valamennyit.

2010. dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszike:)

Rengeteget segített a válaszod mert eddig 1 sulit se tudtam ami ilyen képzést indít:)


Minden értelmes választ előre is köszönök:)

2010. dec. 12. 20:54
 3/5 anonim ***** válasza:
www.vallalkozosuli.hu - indítanak ilyet, de nincsenek tapasztalataim!
2011. jan. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem vannak, nem rossz, próbáld meg! Álláslehetőséget is kaptunk a tanfolyam után, igaz sajnos Csongrád megyében éppen nem, úgyhogy nekem nem volt aktuálisak, de rendesek és nagyon segítőkészek!
2011. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fölvettek gyógyszerészetre?
2016. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!