Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Munkanélküli központ által el...

Munkanélküli központ által el tudom végezni az általános iskolát? 18/F

Figyelt kérdés

és még az érdekelne hogy ha munkanélkülin van erre lehetőség hogy a 8 általánost befejezzem akkor jár e keresetpótló juttatás? bejelentett munkaviszonyom még nem volt, nyári diákmunka igen!


Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. jan. 3. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Helyesebb ha érdeklődsz a helyi munkaügyiben ez iránt.
2011. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem szeretnék égni, lehet ilyen nincs is. azért gondoltam előbb megkérdezem itt! Köszi
2011. jan. 3. 22:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, hogy visszakérdezek, de elvileg 18 éves koráig tanköteles mindenki, mit csináltál eddig?


Amúgy én is csak azt tudom tanácsolni, hogy a központban érdeklődj, mert elég gyakran változik, hogy mire adnak támogatást.

2011. jan. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem jártam be iskolába. és most már megbántam,mert nem tudok dolgozni sem.8 általános meg kell. estire tudnék menni,de sajnos kellene pénz is és ezért gondoltam a munkanélkülire mert hallottam valakitől, hogy el lehet végezni általuk is a 8 általánost és "jár" keresetpótló juttatás és az most nagyon jól jönne.
2011. jan. 4. 14:12
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan érdeklődj a Munkaügyi központban-

a tanulás fontos, hogy szándékodban áll - az jó.

(Változó, kinek mikor gyógyul be a feje lágya -mikor érti meg, tanulni kell. :))) És tanulni: jó is : ))))

Nem bántanak ott, nem azért vannak, hanem hogy segítsék azt, aki dolgozni vagy tanulni akar!

Sok erőt, szorgalmat kívánok Neked, és hidd el megéri!!!

2011. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
megérdeklődtem munkaügyinél és nem tudom még elvégezni ezt a képzést mert tanköteles vagyok augusztus végéig. majd csak szeptembertől. szóval addig is folytatom sajnos a semmittevést. köszönöm a válaszokat. Üdv
2011. jan. 20. 18:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Melyik megye ?
2018. szept. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!