Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » A Webprogramozói nyári gyakorl...

A Webprogramozói nyári gyakorlat milyen?

Figyelt kérdés
OKJ-s felsőfokú webprogramozói képzésen vagyok első éven, és előző héten mondta a anárunk hogy lesz nyári gyakorlat is 360 órát kötelezően le kell dolgozni valami cégnél. Arra lennék kíváncsi, hogy ez hogyan megy, hol lehet majd ilyen végeket egyáltalán találni, ha nem sikerül akkor mi van? (elvileg akkor a tanár intézi azt mondta) Hogyan megy az egész? Gondolom napi 8 órás, és ezért fizetnek valami, vagy az egész amolyan ingyen munka jellegű. Neten úgy olvastam hogy elvileg kellene pénzt kapnunk érte, legalább a min. bér 20%-át, de persze lehet rosszul tudom, javítsatok ki. Minden érdekelne ezzel kapcsolatban, kinek mi a tapasztalata, hogy fogadják az embert stb.
2011. jan. 12. 09:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva így elsőre rohadtul félek tőle, meg attól is, hogy ingyen sz*patás lesz az egész, mert idén nyáron terveztem volna letenni a jogsim, illetve nyári melózni szerettem volna, ehelyett remélem legalább nem ingyen dolgozok a gyakorlaton majdnem egész nyáron.
2011. jan. 12. 09:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Iskolarendszerű képzés? AKkor csak három hónap letelte után kötelesek fizetni (vagy kettő) a minimálbér kb 20%-át valóban. Felnőttképzésben teljesen a gyakorlati helytől függ.
2011. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom pontosan mi számít felnőttképzésnek sajnos, de egy szakközépiskola érettségi utáni képzésén vagyunk felsőfokú 2 éves képzésen. Szóval ez iskola rendszerű, viszotn ami miatt mégis eltér, hogy félévek vannak, tehát 4 félév, nincs ellenőrző sem, vannak egy- illetve több féléves tárgyak, és az órarend is kb olyan, mint egy egyetemi órarend, van olyan nap mikor be se kell menni, valamikor csak 2-3 órára...stb.
2011. jan. 12. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!