Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy tanuljam meg az Adobe...

Hogy tanuljam meg az Adobe Illustrator CS4 használatát?

Figyelt kérdés

[link]


Az itt felelhető képet próbálnám lerajzolni, de olyan elkeseredéssel tölt el, hogy sehogy sem bírom, és nem az alakzatok, könyvek asztal gép, stb megrajzolása jelent gondot hanem ezek a speckó effektek amik miatt olyan jó a kép...


Angol videót néznem tök fölösleges mert 10%-át értem csak :S


Mit csináljak mert nagyon el vok keseredve :S (bár tudom hogy nem 1 napos lenne, de akarom...)


17/F


2011. jan. 14. 22:30
 1/4 Falanoke válasza:

Próbáltam neked magyar nyelvű e-bookot keresni, de csak angolul találok ingyeneset. Videón tényleg nehéz az angolt megérteni, de könyvből olvasni egészen más. Keresel egy online szótárt, a könyvben lépésről lépésre leírnak mindent, ha angol nyelvű eszköztárad van, hipp-hopp megtalálod, amire szükséged van.

Nézd meg például itt:

[link]

vagy itt *****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi megnézem :) ,

de ha még tud vki segíteni az írjon...

2011. jan. 15. 16:35
 3/4 A kérdező kommentje:

vagy hol tudok ilyen tanfolyam a könyvben illustratoros könyvet cs4-be vagy cs5-be, mert csak cs3-ra találtam, az meg már régi, de megvenném...


Nem régi már a cs3-as ?

2011. jan. 16. 17:45
 4/4 donny válasza:
2011. jún. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!