Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ha minden nap megoldok 2...

Ha minden nap megoldok 2 Komal feladatot akkor menniy idő alatt javul az általános feladatmegoldó képességem?

Figyelt kérdés
jó matekos vagyok de szeretnék még jobb lenni.szeretnék versenyeken eredményesen szerepelni, de ez még eddig nem sikerült.ezért napi 2 komal feladatot oldok (9es vagyok ezért még csak K-t illetve C jelűt) és ezzel mennyire hatékonyan tudok majd feljődni ti mit gondoltok?esetleg van e valami egyéb tipp arra hogy jobb legyek?
2011. jan. 15. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fejlődni is szeretnél, akkor a B és A kategória ajánlott.
2011. jan. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
úgy tűnik nem olvastad el a leírást.most kezdtem oldani és elég érdekes lenne ha már rögtön A-val kezdeném, ami szinte csak a fazekasos diákoknak van.kösz a választ de konkrétan a kérdésre válaszoljatok és egyéb normális tanácsokat is szívesen vennék!előre is köszönöm
2011. jan. 15. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:


A feladatok megoldásával javul az általános feladatmegoldó-képességed. Szóval annyi idő kell, hogy javuljon, amennyi idő a következő feladatod megoldásáig eltelik.


Amúgy tényleg a B kategóriában kezdődnek az igazán hatékony feladatok. A K és a C kategóriás feladatoktól csak kicsit javul az általános feladatmegoldó-képességed, de javul azoktól is. Lassan…

2016. febr. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!