Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 12 évesen pályaválasztás?

12 évesen pályaválasztás?

Figyelt kérdés

Pedig ez van!!!! Lehet menni 2 fajta tanfolyamra vagy maradni simán:

1. ez a tanfolyam 7.osztálytól 10.osztályig tart, vagyis abba a suliba kellene maradni+éretségizni...

2 fajtája van: -angol

-környezet

ez tanulnánk heti 15 órában!!!!!

Ha simán maradsz akkor 8. végén menni kellene felvételizni!!!!!!!!!

Melyik a jobb???


2009. febr. 12. 13:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazan ertem. 7.-tol 10.-ig tart, es utana mi van? Hol erettsegizel?


Szerintem egyebkent boven raersz 8. ev vegen felvetelizni gimibe, nem maradsz le semmirol, es talan jobban fogod tudni, mi erdekel, es igy tudsz majd megfelelo tagozatos gimit talalni.

2009. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
feküdj rá a nyelvekre és arra ami érdekel bármi legyen is az , és kész , szerintem is felesleges ilyen szakosodás, 8-ik ennél nagyobb dolgod nem hiszem ,h lenne pályaválasztás terén, sőt ha gimibe mész utána is kb ráérsz a fő tárgyaidat amiből pl érettségizel második végéig kiválasztani
2009. febr. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!