Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Okj-s mérlegképes könyvelői...

Okj-s mérlegképes könyvelői tanfolyamot hol érdemes végezni? Aki ilyet végzett, mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
naon sok könyvelő van, ténleg érdemes szted ? biztos hogy nem mást akarsz ?
2011. febr. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy ezt akarom, párommal egy kis céget alapítanánk, ahhoz kell.
2011. febr. 17. 08:11
 3/7 anonim ***** válasza:
A szakmában a legjobbak: Saldo, Perfect, és a Magyar Könyvvizsgáló Kamara. De hogy indítanak-e OKJ-st, azt nem tudom, keress rá a net-en.
2011. febr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Az Efeb tanfolyamán gondolkodtam, majd ezeknek is utánanézek. Aki esetleg járt oda, írja meg a véleményét, legyen szíves. Köszönöm.
2011. febr. 17. 11:28
 5/7 anonim ***** válasza:

Én valami olyasmit hallottam, hogy mikor elvégzed a tanfolyamot, utána még vmennyi időnek el kell telnie, hogy dolgozhass a végzettségeddel...vagy nem tudom, pontosan, mihez, hogy regisztráltathasd magad könyvelőként, vagy vmi ilyesmi...erről hallottál?

Amúgy szerintem könyvelőként meg lehet élni, ha jól csinálod. Akármennyire is sokan vannak a szakmában.

2011. febr. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó hozzászólás arról akart beszélni, hogy: síma könyvelői végzettséggel lehet könyvelni egyéni vállalkozó és mezőgazdasági őstermelő "egyszeres" könyvvitelét. A kettős könyvviteles (társaságok) könyveléséhez kötelező a mérlegképes végzettség. Ezen felül, amennyiben a társaság éves bevétele az 50 millió Ft-ot meghaladja, kötelező, hogy a mérlegképes könyvelő regisztráltassa magát. Vagyis, amennyiben a társaság éves bevétele 50 milla alatt van, a regisztrációval nem rendelkező mérlegképes könyvelő is végezheti. A 3 év gyakorlati idő igazolása kell a regisztrációs nyilvántartásba-vételhez.
2011. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2011. febr. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!