Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Idegenvezető tanfolyomat...

Idegenvezető tanfolyomat szeretnék végezni. Egerben indul e valahol ilyen tanfolyam?

Figyelt kérdés
Becsélek óroszol, ukránol, szlavákol. Érdemes végezni ilyen fajta tanfolyomot, vagyis van e rá égény?
2008. febr. 5. 12:42
 1/2 anonim válasza:
100%

KIT Heves megyei Képviselet


Kisgergely János képviseletvezető

3300 Eger, Csiky S. u. 32.

Tel/fax: 36/424-708

E-mail: heves@kit.hu

2008. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

èn angolul beszélek fels´öfokon, és el is végeztem kb 6 éve. A balaton környékén csak németül kellettem volna, volt hogy az iroda fönöke személyesen fogadott, azt mondta ha esetleg lesz angolra igény felhív. soha nem hívott. Mivel pest messze lett volna így ott nem próbálkoztam.

ja a suliba a 3 legjobb között végeztem, az egyik srác németes és angolos is volt, és elkérték külön a számunkat ha tudnak munkát hívnak. Soha senkit nem hívtak fel. Pesten azt hallotam, hogy ott komolyabb egy kicsit az oktatás, ott viszik öket buszos gyakorlatra is. na nálunk semmi ilyen nem volt.

De nagyon sokat tanultam, nagyon érdekelt a történelem maga az épületek helységek történelme, és most a külföldi barátaimnak nagyon szakszer´üen tudom Magyarországot megmutatni, vagy ha külföldre megyünk nagyon praktikusan tudom a programokat össze állítani.

Na ennyi haszna volt.

2008. febr. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!