Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Számítógépes tanfolyamot...

Számítógépes tanfolyamot keresek amihez elég a 8 általános (bármilyen, designer, szoftverfejlesztő. Stb). Van ilyen valahol?

Figyelt kérdés
Keresgélek de eddig mindhez érettségi volt a minimum.
2011. ápr. 13. 17:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Azért nem érettségizek, mert nem vagyok már annyira fiatal, és az érettségi 4 év lenne, amire nekem már nincs időm, egyetemre meg nem is szeretnék menni. Aki meg azt hiszi okosabb csak mert több iskolát végzett és én nem érthetek ezekhez (nem egyikhez, mindhez!) 8 általánossal annak elmondanám, hogy sorra kapom az ilyen munkákat és engem keresnek cégek, nekem akarják adni a munkát mert sokkal gyorsabban és jobban elvégzem másoknál. Az egyetlen gondom hogy nem vesznek fel, mert papír nélkül nem lehet.
2011. ápr. 18. 00:08
 22/24 anonim válasza:

Ez így van. Amúgy 8 általános is elég ezekhez, Pl:Ecdl [link]


De ha akarod keresek neked többet is, csak hogy lásd lehet 8 általánosal is ilyeneket tanulni :)

2011. ápr. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
De itt nézz kőrül itt minden van, de nem találtam meg hogy mi kell hozzá. [link]
2011. ápr. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Sőt most tudok egy jobbat itt. ennél a weboldalnak probáld meg kimennek házhoz és felmérik a tudásodat és úgy raktak be osztály kategoriába. De nézz kőrül a weboldalon. Én is ere fogok szerintem menni, Mert nem kell semmi papír hogy mid van, 8 általános vagy éretségi vagy valami. [link]
2011. ápr. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!