Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehettek Tűzoltó...

Hogyan lehettek Tűzoltó Doktor/Orvos?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Már rengeteg helyen kerestem, de sajnos sehol sem találtam róla semmi infót. Nos, szeretnék elhelyezkedni a tűzoltó szakmában, azon belül pedig, mint Orvos. Láttam mát többször is, hogy vannak tűzoltó orvosok. Azután érdeklődnék, hogy tudja-e valaki, hogy hogyan, és milyen tanfolyammal lehet szolgálatot teljesíteni ilyen beosztásban. Jelenleg 2. osztályos Gimnazista vagyok, még van 3 évem. Valószínűleg Mentőtisztire megyek, az lenne a legjobb, ha ez jó lenne a Tűzoltó Orvoshoz is.


Szerettem volna Tűzoltó is lenni, csak mivel távolra 0,5-ös szemüveget kellene hogy hordjak(Nem állandó), valamint enyhe színtévesztő is vagyok, ezért sajnos az már nem lehetséges, ha jól tudom. De ha igen, akkor szóljatok :)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. máj. 1. 23:08
1 2
 11/11 anonim válasza:
Utolsó vagyok. Nem feltétlenül kell hozzá doktori végzettség. Csak vannak olyan orvosok, akiknek régen álmuk volt, hogy tűzoltók lehessenek és akad egy kis szabadidejük. Személyesen ismerek ilyet.
2011. aug. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!