Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ELTE emelt biosz érettségi...

ELTE emelt biosz érettségi előkészítő. Mennyire érdemes menni?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezem, hogy járni fogok az ELTE emelt biosz előkészítőjére. Ha volt valaki, vagy hallott róla, mesélhetne, hogy milyen! Köszi:)
2011. jún. 1. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Ismerősöm járt tavaly is és idén is. A tavalyi emelt biosza 58% lett ha jol tudom, idén meg 65% írásbeli után , de még a szóbeli hátra van.
2011. jún. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia, én jártam a félévesre, és úgy mentem oda, hogy SEMMIT sem tudtam (már 3 éve nem járok suliba) - 86%-os lett az írásbelim emelt szinten. Szóval nekem megérte. A többieké nem tudom milyen lett, de ők már eleve sokkal több mindent tudtak, mint én, mikor odamentem
2011. jún. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!