Mik is akkor pontosan a fizikai vizsgálatnál a normáka VPOP-hoz?

Figyelt kérdés

[link]


fekvőtámasz,

60 m futás,

felülés,

távolugrás helyből,

guggolás,

1000-2000 m futás.


Mik a normák?


2011. aug. 27. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Oszt azt tudod már, hogy melyikre mész az összesen két darab hely közül, Somogyba, vagy Tolnára...?


[link]

2011. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen,tudom.A munkavégzés helyétől független egyébként a fizikai normánál az elvárás.
2011. aug. 27. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Na hátakkor nyugodjál meg, nem azzal fognak kezdeni, hogy beeresztenek ötveneteket egy tornaterembe, aztán győzzön a jobbik.

Előbb jelentkezni kell, aztán majd egy HR maca elbeszélget veled, ha egyáltalán visszahívnak. Ha azok közül akiket behívtak téged választanak, akkor majd elküldenek egy ilyen tesztre. De ezeknél valószínűbb, hogy pár hónap múlva visszapostázzák az anyagodat, egy "nem nyert" cetli kíséretében.


Ilyen felvétel van az összes fegyveres szervezetnél. Nekem a rendőrségnél azt mondták, hogy egy összpontszámot kell elérni a feladatokból, amit viszonylag könnyen össze lehet hozni. Szóval ha távolugrásból béna vagy, fekvőtámaszból még úgy is összeszedheted.


De én nem mentem, mert szemét módon korlátozni akarták az alkoholizálásomat :D Meg voltak más bajok is. És különben is, mi közük hozzá :D


Azóta több pénzt keresek, mint sünként kerestem volna \o/

2011. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!