Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Egyetemen felsőfokú szakképzés...

Egyetemen felsőfokú szakképzésre diplomát adnak?

Figyelt kérdés

Szóval egy alacsonyabb szintű szakmai diplomát adnak, vagy mit? :)

Köszönöm szépen.


2011. szept. 6. 20:12
 1/6 ausonia ***** válasza:
már hogy adnának?diplomát a ba,bsc, ma, msc-ért adnak.
2011. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor mit adnak?
2011. szept. 6. 21:09
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Szia!

Nem diplomát adnak. Valószínűleg egy úgynevezett okj-s papírt kapsz. Ez nem diploma, még akkor sem, ha egy egyetem szervezi a képzést. Pl a Debreceni Egyetem angol tanszéke szervez idegennyelvi kommunikátor képzést, de ez nem diploma.


www.civisnyelv.hu - A használható nyelvtudásért...

2011. szept. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Okj-és bizonyítványt ad. De amúgy hivatalosan a ba és bsc képzés nem ad diplomát. A ba és bsc képzésért kapott papír hivatalos neve oklevél, csak a köztudatban azt is diplomának hívják. Az ma és msc képzés által adott végzettséget nevezik hivatalosan is diplomának. Remélem ezzel nem sértettem meg senkit. Nekem személy szerint tökmindegy mit minek hívnak, én csak a hivatalos szabályok alapján adtam választ. :)
2011. szept. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszaitokat. :)

Az utolsó válasz egész jó volt, valószínűleg ha elolvassák sokan kifli alakú szájjal fognak ülni a gép előtt. :D

2011. szept. 10. 12:19
 6/6 anonim válasza:
még mindig nem adnak :DDDDDDDdd
2012. júl. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!